تبلیغات
بزرگترین پناه - امیر آبادی: بازیکنان استقلال در دیدار مقابل سپاهان فعل خواستن را صرف کردند

امیر آبادی: بازیکنان استقلال در دیدار مقابل سپاهان فعل خواستن را صرف کردند

دوشنبه 6 دی 1395 11:40 ب.ظ

 

امیر آبادی: بازیکنان استقلال در دیدار مقابل سپاهان فعل خواستن را صرف کردند

 • امیر آبادی: بازیکنان استقلال در دیدار مقابل سپاهان فعل خواستن را صرف کردند

  بازیکن اسبق استقلال می گوید استقلال مقابل سپاهان عملکرد بسیار خوبی را به نمایش گذاشته است.

  طرفداری- مهدی امیر آبادی، بازیکن پیشین استقلال گفت که این تیم باید در تعطیلات نیم‌فصل یک مهاجم گلزن و یک بازیساز جذب کند.

  مهدی امیرآبادی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم در خصوص دیدار تساوی 1-1  دو تیم  استقلال و سپاهان اظهار داشت:

  استقلال بازی خوبی هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم به نمایش گذاشت اما به نظرم در اوایل نیمه اول کمی اُفت کرده بود. این تیم بعد از این گلی که دریافت کرد، توانست خودش را جمع کند و در ادمه هم موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. استقلال استحقاق باخت در این دیدار را نداشت و اگر این اتفاق می‌افتاد ناجوانمردانه بود.

  وی با بیان اینکه به شانس اعتقاد ندارد، عنوان کرد:

  تیم استقلال باید تمرینات بیشتری کند تا بتواند از موقعیت‌های خود استفاده کند. در دیدار مقابل سپاهان همه تیم عالی بودند و خوشحالم که منصوریان از جوانان در این بازی استفاده کرد. قبلا هم گفته بودم که علاقه زیادی دارم تا مربیان جوان نتیجه بگیرند اما چرا منصوریان در دیدار‌های گذشته از جوانانی مانند برزای، کریمی و انصاری کم استفاده می‌کرد؟ برزای در سه هفته گذشته دو گل به ثمر رسانده و انصاری هم همواره برای خودش موقعیت‌سازی کرده است. 

  بازیکن پیشین استقلال تصریح کرد:

  بازیکنان استقلال در دیدار مقابل سپاهان فعل خواستن را صرف کردند اما باید بدانند که در تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس تماشاگران زیاد طاقت باخت و تساوی را ندارند. استقلال نیاز به یک بازیکن بازی‌ ساز و یک مهاجم نوک چارچوب شناس دارد. کاوه رضایی بازیکن خوبی است و دوندگی زیادی دارد اما استقلال باید یک مهاجم تمام‌کننده جذب کند. خط دفاع استقلال نیز باید ترمیم شود و مستحکم‌تر باشد.

  امیرآبادی در مورد نیمکت‌ نشینی مهدی رحمتی در این دیدار گفت:

  در این مورد نظر خاصی ندارم، این تصمیم منصوریان بوده است. رحمتی بازیکن باتجربه‌ای است و می‌داند چطور باید با این موضوع کنار بیاید. مطمئناً او تمریناتش را بیشتر می‌کند و به تیم برمی‌گردد. در این وضعیت که رحمتی یک بازی، نیمکت‌نشین شده همه به دنبال حاشیه‌سازی برای استقلال هستند.

  وی درباره بازی نکردن بازیکنان گران قیمتی مانند بختیار رحمانی در ترکیب استقلال خاطرنشان کرد:

  هر فوتبالیستی پول زیاد می‌گیرد، نوش جانش؛ زرنگ بوده و توانسته پول زیاد بگیرد. بازیکنانی که در تیم‌های خودشان ستاره بودند باید ببینند در تیم‌های بزرگی مانند استقلال و پرسپولیس هم می‌توانند ستاره شوند. بازیکن اگر در تیم خودش ستاره بوده، در تیم استقلال یا پرسپولیس باید بین 20 ستاره بازی کند. با اینکه به رحمانی زمان زیادی داده شده اما باید باز هم به او زمان داد، او هم باید تمریناتش را بیشتر کند و بداند اینجا استقلال است و باید حواسش به تمام کار‌هایش باشد و فقط تمرین کند.


برچسب ها: امیر ، آبادی: ، بازیکنان ، استقلال ، در ، دیدار ، مقابل ،