تبلیغات
بزرگترین پناه - عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)

عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)

شنبه 17 مهر 1395 12:04 ب.ظ

 

عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)

 • عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)

  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)

  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)

  بازیگران و ستاره ها در شبکه های اجتماعی تصاویر جدید خود را برای طرفداران منتشر کرده اند که ما جالب ترین آن ها را برای شما انتخاب کرده ایم.

   علی جان دندان های مبارک درخشش لازم برای اینگونه عکس ها را ندارند، باید به فکر لمینیتِ دوباره باشی!
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)سمیرا حسینی و مریم خدارحمی در حال شب کاری در پشت صحنه فیلم سینمایی «سکوت». 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)وقتی حین اجرای کنسرت انگشت کوچک پایت محکم به پایه میکروفن میخورد، ولی مجبوری به خواندن ادامه بدهی! 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)یغما گلرویی تا باخبر شد که اهواز و غرب کشور را گرد و غبار برداشته، با اولین پرواز خود را به اهواز رساند و این عکس را گرفت و به اشتراک گذاشت و سپس با پرواز بعدی به تهران بازگشت.اهوازی های عزیز خیلی با شعرِ زیر عکس کاری نداشته باشید. یک چیزی گفته تمام شده رفته، جدی نگیرید!

  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)شهره جان اینی که ما میبینیم از تغییر گذشته، تعلیق است!
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)بخش هایی از فیلم لانتوری که به دلیل زیاد از حد خشن بودنِ تصاویر از فیلم نهایی کنار گذاشته شدند. 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)اشکان خطیبی، برنده رقابتی که چند روز پیش در یک پردیس سینمایی بین چهره ها برگزار شد. رقابتِ “در جستجوی عکاس”.
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)سیروس خان الوند و دخترش ماهور خانم که اینروز ها بدون هم به هیچ مراسم و جشنی نمی روند. 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)سلفی مهدی پاکدل، پانته آ بهرام، حمیدرضا آذرنگ و سایر همکاران در حال تمرین برای نمایش “افسون معبد سوخته” که در بین نمایش ها و تئاتر های چند سال اخیر بیشترین مصرف وایتکس را داشته است.
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)توصیه خوب و به جای مرجانه خانم گلچین به عزاداران و غذاخواران عزیز در این ایام. ازتان خواهش میکنم پس از نوش جان کردن غذاها آن ظروف پلاستیکیِ تجزیه نشونده را روی زمین نریزید. کارگران شهرداری گناهی نکرده اند که در این چند روز باید انقدر عذاب بکشند! کمی مراعات کنید لطفا.

  عزیزانی هم که صاحب نذری هستند تا جایی که میتوانند تنبلی را کنار بگذارند و مثل ایام گذشته از ظروف غیر پلاستیکیِ قابل شست و شو (سمت چپ تصویر) استفاده کنند. هر چه پلاستیک کمتری وارد طبیعت شود امید بیشتری به وجود محیطی قابل زیست برای فرزندان خود خواهیم داشت.
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)امیر ژوژولو با این پست از امیر تتلو یاد کرد و جویای حالش شد. دارد دو ماه میشود و هنوز جرمی که امیر بخاطر آن دستگیر شده اعلام نشده است. 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)بله! به قسمت هیجان انگیز مطلب رسیدیم! هر موسیقی، فیلم و تئاتری یک نقطه اوج دارد، مطلب ما هم همینطور و این عکس، نقطه اوج آن است! فقط حیف که عکس است و نمیشود مثل فیلم آن را جلو زد! 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)پستی که دنیا خانم یکی از دختران رویا تیموریان از مادرش به اشتراک گذاشته است. خداوند همه مادران عزیز را حفظ کند.
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)امیرشهاب رضویان این عکس را در مقابل کاخ سفید گرفته است. در کنار این ورقه های گنده که معلوم نیست چه چیزی هستند. بنظر میرسد جناب رضویان برای گذران زندگی در آمریکا روی به طالع بینی و تاروت و این حرف ها آورده است. کاری که جواب میگیرد، مخصوصا در این روزهای حساس و پراسترس آمریکایی ها! بساط کسب و کار جلوی مرکز همه این بلاتکلیفی ها باشد که چه بهتر! 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)از کاخ سفید یک راست میرویم به بهشت زهرا و این سلفی فریبا نادری که به دیدار اهل قبور رفته بود. خداوند همه رفتگان را مورد رحمت خویش قرار دهد. 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)پرواز همای و همکاران عزیزش، پس از اینکه در یک جشن عروسی حسابی نواختند و جشن را گرم کردند. این عکس هم مربوط به لحظه پرتاب دسته گل توسط عروس خانم است! 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)یوسف تیموری و فرهاد اصلانی در پشت صحنه کار جدیدشان. این که چه پروژه ای توانسته یوسف تیموری و فرهاد اصلانی را در یک قاب بگنجاند سوالی است که به زودی به پاسخش خواهیم رسید.
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)رپورتاژ آگهی پوریا پورسرخ برای فودکورت برج میلاد. مجموعه ای شیک با حضور نمایندگی هایی از رستوران های معروف تهران که با نهایت احترام و ادب از مشتریان اخاذی میکنند و نمیتوانی چیزی بگویی! وقتی چند هفته پیش در این فودکورت برای یک لیوان چای معمولی 13 هزار تومان پول دادم متوجه این قضیه شدم! 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)پست همدردی حافظ ناظری با اهوازی های عزیز که از منظر فیزیولوژیکی به آلودگی هوا و ریزگرد های غرب کشور پرداخته است. 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)عکس مناسبتی محسن مسلمان در حال روشن کردن شمع. مطمئناً در روزهای آینده عکس های این مدلیِ بیشتری خواهیم داشت.
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)هومن برق نورد به عیادت استاد عزت الله انتظامی رفته بود که این عکس را در محضر استاد گرفت. آرزوی سلامتی داریم برای عزت سینمای ایران.
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)ویشکا آسایش و عکسی مبهم مربوط به هنرنمایی اش روی صحنه تئاتر. هیچ شکی در هنر و استعداد همکار عزیزم کورش جوان وجود ندارد، ولی ویشکا جان برای تشخیص بدون فیلتر نبودن این عکس فقط به دو چشم بینا نیاز است! 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)متاسفانه همین الان خبر رسید که کلینت ایستوود بازیگر قدیمی هالیوود به دلایلی نامعلوم دچار ایست قلبی شده و دنیای فانی را ترک گفته است. آرزوی صبر داریم برای علاقه مندان به این بازیگر بزرگ! 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)متاسفانه هنوز هستند تعدادی انگشت شمار از هنرمندانمان که به صورت فینگلیش پست میگذارند. بازیگرانِ هنرمندی که خود را نماینده ای از جامعه فرهنگیِ ایران میدانند و خود را “فرهنگی” میخوانند. البته تعداد این عزیزان خیلی خیلی کم شده است، ولی هنوز منقرض نشده اند! #سیگار_آزاد
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)عکسی عالی از نفیسه روشن و دوستانش در دوران دبیرستان. امروزه با همین ظواهر می شود یک هالووین خودمانی به راه انداخت و کلی خوش گذراند!
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)سلفی والیبالیست ها در حاشیه یک مراسم که با خداحافظی مهدی مهدوی از تیم ملی والیبال همراه بود. با حضور فرهاد ظریف و ترمه خانم، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور و سایر عزیزان. 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)خوشتیپ خانِ ملک مطیعی. 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)مهرداد صدیقیان بازیگری که خودتون آره… با توپ همون ورزشی که میدونید جریانشو… با لباسی که آره، آفرین، همون قضیه! این چه طرز کپشن نوشتن است جناب صدیقیان؟ مگر پست ها را فقط پسرخاله و رفیقت میبینند؟ چندصد هزار فالوئر مسخره شما هستند؟!
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)عکسی جالب از یک روزنامه بریده قدیمی که فرهاد اصلانی را در کلاس دوم ابتدایی نشان میدهد. در دورانی که معدل بالای 15 ممتاز محسوب میشد! 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)سلفی ستاره ها در پشت صحنه سریال “عاشقانه” با حضور مهناز افشار، حسین یاری، محمدرضا گلزار و هومن سیدی. مهناز جان سلفی های دسته جمعی مثل سلفی های تکی نیستند که بتوانی هر وقت دلت خواست ادیت و دستکاری اش کنی! چرا این سه مَرد باید به آتشِ روتوش شما بسوزند؟!
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)طناز طباطبایی در حاشیه مراسم چهلمین روز درگذشت استاد داود رشیدی. 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)گویا سیروان خسروی قرار است در یک پروژه سینمایی نقش ملوان زبل را بازی کند! در غیر این حالت این حجم از جلو بازو توجیهی ندارد! 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)سلفی سلاطین اینستاگرام با مجموع 10 میلیون نفر فالوئر در پشت صحنه کار جدیدشان.
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)سمانه پاکدل با این سلفی در کنار بهاره رهنما و آرام جعفری گفته که منتظر خبری خوب باشیم. یعنی قرار است تئاترشان کنسل شود؟! 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)بهترین و قدیمی ترین رفقایی که بهترین و ناب ترین خاطرات را برای چند نسل رقم زدند. دوستتان داریم خیلی زیاد. 
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)کودک درون را بیخیال سحر جان، چرا در عکس هایت از یک جایی به بعد نسبت اندازه بینی و چشم ها به هم انقدر تغییر کرده است؟! در آن دورانی که ما ندیده ایم چه اتفاقی افتاده ؟!
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)استاد امیرهوشنگ ابتهاج در باغ موقوفات استاد افشار. هیچگاه دوست نداشتیم سایه را روی ویلچر ببینیم. امیدواریم هرچه زودتر سلامتی خود را بازیابند.
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)این که این جمله را کدام انسان موجهی و در چه اثر مدونی بیان کرده، کاری نداریم، تنها سوال ما این است چه دلیل محکمه پسندی وجود دارد که پس از نصیحت کردن فرد یا افرادی، شروع به خندیدن، آن هم با این شدت و حدت بکنیم! در ثانی اینی که علی آقا کریمی نوشته با مفهوم جرأت خیلی مطابق نیست. بیشتر بی حوصلگی و بی مسئولیتی است تا جرأت!
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)بابک حمیدیان خیلی خوشحال است، چون بالاخره فصلی که متناسب با کلاه و پوشش او در تمام سال است، فرا رسیده! همراه با همسر محترم در مراسم شروع سال تحصیلی در دانشگاه تهران.تا فردا مراقب خود باشید. طاعات قبول، یا علی.
  عکسهای جدید بازیگران و چهره ها در اینستاگرام (123)

  برترین ها